piątek, 1 lipca 2011

Zdane!

Wczoraj oficjalnie dostałam wykształcenie średnie odbierając znienawidzone wyniki matur. Ile stresu i strachu się najadłam! Jednak same wyniki mnie zaskoczyły, bo nigdy nie uczyłam się bardzo dobrze, raczej przeciętnie, może ucząc się jedynie to, co mnie interesowało. Nie lubię się chwalić, ale szczerze mówiąc nie liczyłam nawet na połowę tego, co dostałam, bo w tym roku matura, szczególnie polski i matematyka, były trudne. Całe szczęście wszystko się skończyło, a my zostaliśmy świeżo upieczonymi... bezrobotnymi ;)
,

Niesamowitą niespodziankę zrobiła mi Janeczka. Akurat wczoraj dostałam paczuszkę z cudownym zestawem biżuterii i śliczną kartką. Wszystko wykonane frywolitką i podziwiałam cały dzień tak piękną pracę. Na żywo jeszcze bardziej zachwyca niż na zdjęciach. Dziękuję Ci bardzo!Miłego dnia, a wszystkim tegorocznym maturzystom życzę powodzenia! :)

7 komentarzy:

 1. Gratulacje. A karteczka przepiękna. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję zdanej matury i wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Ciasto pysznie wygląda, a karteczka i biżuteria prześliczne. Pozdrawiam Mangosia

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję świeżo upieczonej maturzystce :) Prezenciki urocze a ciasto bardzo smakowite. Normalnie idę na małe co nieco ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. P.S. Dziękuję za kursik haftu matematycznego - Skorzystałam ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja się dopiero uczę haftu strukturalnego i to od Ciebie, dlatego bardzo dziękuję za miłe słowa :) Wątpię, że kiedykolwiek będę Ci mogła dorównać.
  Mam takie pytanie... Jak zaplanować dziurki tak by mieć pewność, że haft matematyczny nie zakryje obrazka na kartce ? Podejrzewam, że im większa odległość dziurek od obrazka, tym obrazek będzie mniej zakryty, ale nie wiem, czy dobrze kombinuję.

  OdpowiedzUsuń
 6. Kursik napewno sie przyda :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Przede wszystkim- GRATULACJE!!
  I- WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE, niech się spełniają Twoje marzenia:)
  A ciasto wygląda apetycznie;)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło, jeśli wyrazisz swoje zdanie:)