wtorek, 28 czerwca 2011

O ziemniakach z Majorki i sprawach bieżących

Jakkolwiek tytuł brzmi dziwnie to z tymi ziemniakami to całkiem fajna sprawa. Dostałam dwa ogromne worki jutowe po takich ziemniakach. ) Co prawda jest na nich napisane: "Patatas de Majjorca" - przy okazji nauka hiszpańskiego się rozwija), ale dużo juty się przyda. I to oczywiście za sprawą mojej Rodzicielki. Co jak co, ale powoli zaczynam się czuć "zielono", bo wykorzystuję co się da i kieruje mną zasada: zanim coś kupisz, sprawdź jak i z czego to jest wykonane i zrób to!" Tak więc do kartek jak znalazł:Przy okazji wykorzystuję moje recyklingowe kartoniki po czekoladach i wyszywam, wyszywam, wyszywam. Rodzina kartek haftowanych się powiększa. (ma ktoś skuteczny sposób na obracające się zdjęcia? ;])


Rozpoczynam porządki w moich nitkach. Ileż tego się nagromadziło! Pomysł poleciła mi Anetka. Ona to dopiero ma porządek!


Jakiś czas temu wygrałam dodatkową nagrodę na blogu naszej wodzisławskiej galerii "Tygiel Rozmaitości". W końcu nadszedł czas, żeby się pochwalić. :) Gdyby ktoś odwiedził Wodzisław to warto wstąpić do Tygla, choćby po to, aby podziwiać cudowne ręcznie robione upominki :)Moje wakacje trwają już dwa miesiące, więc pożytkuję ten czas na naukę. Uczyć się nie lubiłam nigdy, ale języki to dla mnie przyjemność, tak więc razem z paroma innymi wspaniałymi ludźmi wspieramy się w nauce języka hiszpańskiego, a wkrótce planujemy małe spotkanie :) Nie zapominam też o francuskim, a angielski odświeżam oglądając anglojęzyczne seriale ;) Oczywiście leniuchować sobie nie odmawiam.

Już niedługo ważna dla mnie data. Okazje są dwie: moje urodziny i odbiór świadectw maturalnych. Nie wiem czy płakać czy się cieszyć. Ani mój wiek (ostatnie naście), ani wyniki nie są dla mnie czymś wspaniałym ;) A dostanie się na wymarzoną uczelnię będzie dopiero szczęściem.
Za to piękną rzecz sprawiła mi Darias. Zamieściła na moją prośbę przepowiednię dla urodzonych 30 czerwca :) Mam nadzieję, że się sprawdzi w całym życiu :)) Dziękuję!


Pozdrawiam wszystkich!

1 komentarz:

Będzie mi miło, jeśli wyrazisz swoje zdanie:)